top of page
kastanova-obyvaci-pokoje-dvere.jpg

Dřevěné dveře a zárubně

Interiérové dveře dokážou okamžitě vtisknout charakter danému místu. To nás na naší práci neustále baví, a proto se už 30 let držíme na špici výrobců dveřních systémů. Při práci klademe důraz na design a prvotřídní kvalitu bez kompromisů. Podle nástyto dva aspekty musí fungovat vedle sebe, protože krása musí být i funkční.  Vidíme se jako partneří pro developery a architekty, kterým se vždy snažíme zrealizovat jejich vize, ať už se jedná o povrchovou úpravu, atypický rozměr, nebo akustické a požární parametry. 

Česká výroba

30 let zkušeností

Kvalita zpracování

Protipožární provedení

Akustické vlastnosti

INTERIÉROVÉ DVEŘE​

Vyberte si z 14 modelových řad, které pokrývají škálu od minimalismu po extravagantní design. Každá konstrukce je vyrobena s důrazem na kvalitu a skládá se z masivního dřevěného rámu a výplň tvoří plná dřevovláknitá deska.

 

Naší specialitou jsou lakované a dýhované povrchy, které nabízíme v nejvyšším standardu. U nás si vyberete z mnoha dekorů a barev. Samozřejmostí je u nás výběr z falcového i bezfalcového provedení. A kromě klasického způsobu provedení vám dokážeme nabídnout i posuvné a nebo reverzní otevírání. Taktéž se můžete v rámci vašeho projektu na nás obráti s požadavkem na atypickou výrobu, se kterou máme bohaté zkušenosti.

lignis-8591_edited.jpg
PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE​

U nás jde funkčnost a design ruku v ruce, proto dodáváme požární dveře ve stejných površích jako dveře interiérové a protipožární provedení umíme vyrobit i u většiny modelových řad.

 

Konstrukce protipožárních dveří se skládá z masivního dřevěného rámu s nehořlavou výplní podle požadavku na požární odolnost. Naše požární dveře lze kombinovat s dřevěnou i ocelovou zárubní a splní i požadavek na kouřotěsnost. Pokud si přejete prosklenou variantu, tak tu nabízíme s požární odolností až 30 minut a to parametru EI. Samozřejmostí je u nás velký výběr z mnoha dekorů, barev a variant kování.Požární dveře dokážeme vyrobit i na míru, například pro hotely a divadla, které splňují designové požadavky architektů.

lignis-8221.jpg
AKUSTICKÉ  DVEŘE​

Výsledný design je pro nás důležitý, proto všechny akustické dveře dodáváme ve stejných površích jako interiérové dveře s neprůzvučností až Rw = 49dB. Jsou ideální pro nahrávací studia, zkušebny, nebo koncertní sály a další.

 

Vysoké požadavky na kvalitu provedení jsou samozřejmostí a proto součátí každé konstrukce akustických dveří je masivní dřevěný rám s akustickou výplní. Výplně je vždy vhodně zvolena podle požadované zvukové neprozvučnosti. Pro dosažení nejlepšího efektu je součástí každých akustických dveří práh, který může být klasický, nebo osazený ve dveřích skrytou padací lištou vždy v souladu s hodnotou akustiky. Díky naší zkušenosti vám umíme dodat akustické dveře s dřevěnou i kovovou zárubní a nabízíme i možnost kombinace s požární odolností.

lignis_10-10-20-7762.jpg
DŘEVĚNÉ ZÁRUBNĚ

Naše dřevěné zárubně dodáváme ve 2 konstrukcích, obložkové a rámové. 

Obložkové zárubně vyrábíme z DTD a nebo MDF desek. Použití těchto materiálů je závislé na zvolené povrchové úpravě. Obložky nabízíme v šiřce 60mm nebo 80mm a napojení můžete být pod úhlem 45 stupňů a nebo 90 stupňů.

Rámové zárubně jsou tvořeny z masivních smrkových profilů, které jsou opláštěny DTD či MDF, opět dle zvoleného povrchu. Abychom zaručili skvělou funkčnost, používáme kování od německé značky Simonswerk a nebo od českého výrobce TKZ. Vycházíme vstříc vašim estetickým preferencím, kvůli tomu nabízíme dřevěné zárubně v površích dýha, lak a nebo ekonomické variantě CPL.

 

Zárubeň TOPAZ.png

Dýha DUB

Dýha OŘECH

Dýha BUK

Dýha JASAN

Dýha JAVOR

Dýha TŘEŠEŇ

Prohlédněte si vzorník barev RAL

Dveře pro vás umíme vyrobit i ve speciálních dekorativních ARO dýhách. Víme, že nejlepší je vše vidět na vlastní oči, proto nás  neváhejte kontaktovat na našich showroomech

Dveře vám dodáme i v povrchu CPL a HPL laminát. Na aktuální seznam možných dekorů se můžete podívat zde.

Dlouhodobě spolupracujeme s předními českými dodavateli kování jako je MP KOVÁNÍ a M&T. Zakládáme si na dlouhodobé a spolehlivé spolupráci se špičkami v oboru, a proto jsme schopni vám nabídnout široký výběr kování v té nejlepší kvalitě.

bottom of page