top of page
neugraf-9643_edited.jpg

Bezpečnostní dveře a zárubně

 S trochou nadsázky se dá říct, že vstupní dveře jsou nejdůležitější část vašeho bydlení. A naše bezpečnostní dveře vám zaručí, že můžete v klidu spát, nebo odjet na dovolenou, protože vás domov je v bezpečí.  Vývoji bezpečnostních dveří se věnujeme 15 let, a proto vám vyrobíme spolehlivé, kvalitní a krásné dveře, které splňují ty nejvyšší standardy.

Elegantní design

Výška až 2400mm

Bezpečnostní třída  RC3

 Zvuková neprůzvučnost až 42dB

Suchá montáž bez betonáže

BEZPEČNOSTÍ DVEŘE​

 

Rám bezpečnostního křídla tvoří masivní smrkové hranoly se sendvičovou výplní z nehořlavé desky a ocelové výztuže. Konstrukce splňuje bezpečnostní třídu RC3 a je opláštěna DTD nebo MDF deskou v závislosti na zvoleném povrchu. Ten si můžete vybrat z široké nabídky.

 

Díky 5 bodovému uzamykacímu hákovému systému s celkem 14 jistícími body vám naše dveře opravdu dodají jistotu bezpečí. Dodáváme je s požární odolností EI 30, neprůzvučností až Rw 42dB a do výšky až 2 400 mm.

 

I když jde především o bezpečnost, chápeme i vaše estetické požadavky a proto nabízíme možnost 2 barevných kombinací pro interiér a exteriér. Součástí dveří je dřevěný práh s designovou hliníkovou ukončovací lištou včetně těsnění. Práh si můžete zvolit ve variantě povrchu dýha DUB, nebo kartáčovaný nerez.

neugraf-9651.jpg

BEZPEČNOSTÍ ZÁRUBEŇ

Abychom mohli zaručit Váš komfort, dodáváme naše bezpečnostní dveře pouze s naší systémovou zárubní ve třídě RC3.

 

Ta je ocelová, dvoudílná a vyrobena z pozinkovaného plechu tloušťky 1,5mm s těšněním v drážce. Je vybavena 4 kusy závěsů TRIO 15 MAX od výrobce TKZ. V místech závěsů a jistících bodů je zárubeň dodatečně vystužena.

 

Velkou výhodou této zárubně je suchá montáž, bez použití betonu. Ta je mnohem šetrnější ke stavbě a zároveň umožňuje osazení až na finální podlahy. Náš systém uchycuje zárubeň pomocí šroubů přes ocelové kotvy do ostění a následně je montážní spára vyplněna protipožární pěnou a deskami z minerální vaty. Zárubně dodáváme na tloušťku stěny 100mm-350mm a to ve dvou profilech D45 a nebo Z45. U varianty Z45 si můžete zvolit i dvoubarevnou kombinaci. Naše zárubně pak dodáváme ve finální povrchové úpravě komaxit dle palety RAL.

neugraf_edit-9654.jpg

Dýha DUB

Dýha OŘECH

Dýha BUK

Dýha JASAN

Dýha JAVOR

Dýha TŘEŠEŇ

Prohlédněte si vzorník barev RAL

Dveře pro vás umíme vyrobit i ve speciálních dekorativních ARO dýhách. Víme, že nejlepší je vše vidět na vlastní oči, proto nás  neváhejte kontaktovat na našich showroomech

Dveře nabízíme také v povrchu CPL a HPL laminát. Na aktuální seznam možných dekorů se můžete podívat zde.

Dlouhodobě spolupracujeme s předními českými dodavateli kování jako je MP KOVÁNÍ, M&T nebo ROSTEX. Zakládáme si na silné a spolehlivé spolupráci a proto jsme schopni Vám nabídnout široký výběr kování

bottom of page