top of page
lignis-8270.jpg

Ocelové dveře a zárubně

Díky vlastní kovovýrobě dokážeme najít řešení i provelmi specifické projekty. Kromě třináctileté zkušenosti disponujeme i nejmodernějšími technologiemi pro výrobu dveří a zárubní, což zahrnuje i vlastní práškovou lakovnu. Zkrátka, zrealizujeme váš design od technického provedení, až po vybranou barvu. Takže ať už potřebujete ocelové dveře pro technické účely, nebo do reprezentativních prostor, můžete se na nás spolehnout. Samozřejmostí je široké spektrum požárních odolností.

Požární odolnost až EW90

Více profilů zárubně

Odolná konstrukce

Široká paleta barev RAL

Vyhovující normě EN1125 

OCELOVÉ DVEŘE​

Ocelové dveře můžete mít až do výšky 2 400 mm. Tvoří je krabicová konstrukce s opláštěním z ocelového plechu. V hraně jsou vyztuženy ocelovým profilem. Výplň konstrukce tvoří nehořlalé desky v závislosti na požadované požární odolnosti.

 

Nabízíme falcové i bezfalcové provedení s požární odolností od EI 30 až do EW 90. Dveřní křídlo nabízíme v plné nebo částečně prosklené variantě. Závěsy pro ocelové dveře volíme od kvalitních výrobců TKZ a Simonswerk ve viditelné nebo skryté variantě.

 

Samozřejmostí je pak variabilita doplňků a kování. Naše dveře taktéž umíme opatřit těmi nejmodernějšími elektromechanickými a motorickými systémy. Ocelové dveře dodáváme ve finální povrchové úpravě komaxit v odstínu dle palety RAL. 

lignis-8038.jpg

OCELOVÉ ZÁRUBNĚ

Z naší nabídky si můžete vybrat ze 7 profilových druhů zárubní. Zárubně dodáváme dvoudílné, z pozinkovaného plechu tloušťky 1,5mm s těsněním v drážce.

 

Velkou výhodou našich ocelových zárubní je dodatečná montáž, díky tomu je možné osadit zárubně až na finální podlahy a je tak šetrnější k interiéru. Náš systém uchycuje zárubně pomocí šroubů přes ocelové kotvy do ostění a následně je montážní spára vyplněna protipožární pěnou. Tento postup se nám osvědčil jako jednoduchý, přesný a mimořádně kvalitní.

 

Zárubně jsme schopni dodat na stěny tloušťky od 100mm do 350mm. Vybaveny jsou závěsy Simonswerk a nebo TKZ. Zárubně dodáváme ve finální povrchové úpravě komaxit a výslednou barvu si můžete zvolit podle palety RAL. 

Zárubeň ocelová.png
RAL 9010.webp

RAL 9010

RAL 7044.png

RAL 7044

RAL 9004.png

RAL 9004

RAL 7040.png

RAL 7040

RAL 9003.webp

RAL 9003

RAL 7016.jpg

RAL 7016

Prohlédněte si vzorník barev RAL

Dlouhodobě spolupracujeme s předními českými dodavateli kování. Zakládáme si na silné a spolehlivé spolupráci a proto jsme schopni Vám nabídnout široký výběr kování včetně elektromechanických komponetů a jiných panikových řešení.

bottom of page