top of page
lignis--3.jpg

Hliníkové systémy

Od roku 2015 jsem zařadili do našeno portfolia také výrobu interiérových hliníkových systémů. Díky tomuto kroku, jsme schopni zabezpečit Váš projekt jako celek. Díky vlastnímu profilu a konstrukci dveří, jsme schopni držet aktuální a moderní trendy v tomto odvětví. Hlinikové systémy jsme schopni nabídnout v širokém spektru požárních odolností. Díky naší schopnosti výrabět také rozsáhlé hlinikové stěny, se můžete s našimi výrobky setkat v mnoha administrativních budovách nebo v jiných reprezentativních prostorech.

Vlastní 6 komorový  systémový profil

Požární odolnost až EW 60

Modularní sestavy

Vyhovující normě EN1125

HLINÍKOVÉ SYSTÉMY

Naše technologie nám dovoluje nabídnout téměř neomezené možnosti systémů od jednoduchých dveří až po rozsáhlé prosklené sestavy.

 

Využíváme šestikomorový, unikátní profil, díky kterému můžeme splnit vaše designové i technické požadavky pro moderní společenské prostory obytných domů i administrativní budovy. Vybrat si můžete z prosklené nebo kazetové varianty v kombinaci i s protipožárním provedením do EW 60.

 

Abychom vyhověli vašim designovým požadavkům, dodáváme povrchovou úpravu práškovým lakem ve finální barvě podle vzorníku RAL. Součástí našich systémů jsou vždy závěsy WALA. Samozřejmostí je výběr ze široké škály kování a příslušenství. Všechny naše hliníkové produkty jsou kompatibilní s moderními elektromechanickými a motorovými systémy.

RAL 9010.webp

RAL 9010

RAL 7044.png

RAL 7044

RAL 9004.png

RAL 9004

RAL 7040.png

RAL 7040

RAL 9003.webp

RAL 9003

RAL 7016.jpg

RAL 7016

Prohlédněte si vzorník barev RAL

Dlouhodobě spolupracujeme s předními českými dodavateli kování. Zakládáme si na silné a spolehlivé spolupráci a proto jsme schopni Vám nabídnout široký výběr kování včetně elektromechanických komponetů a jiných panikových řešení.

bottom of page