top of page

Clarion Congress Hotel Prague

Ať už hledáte dočasný domov při dovolené, nebo pohodlné ubytování na náročné pracovní cestě, hotel Clarion nabízí svým hostům špičkové zázemí.

Při rekonstrukci hotelu Clarion a s tím spojeného kongresového centra nás oslovil přední český developer CPI se zakázkou na realizaci dveří pro více než 500 pokojů. Samozřejmě, hotelové objekty mají svá specifika. Kromě estetických požadavků je i velký důraz kladen na odolnost dveří, které musejí zvládat velkou zátěž. Pro dosažení moderního vzhledu bylo požadavkem montování do skrytých zárubní. Ty mají několik výhod, opticky zvětší prostor a dodají velmi elegantní a minimalistický vzhled. A navíc díky absenci viditelných částí jsou dveře mnohem praktičtější na údržbu a úklid. Ideální řešení do hotelových prostor. Všechny vstupní dveře jsme kromě požární ochrany a akustického provedení navíc opatřili i kartovými zámky VingCard. Pro vstupní dveře jsme zrealizovali i atypické provedení na míru při zachování luxusního vzhledu. Pro přilehlé kongresové centrum jsme zajistili dodávku dveří včetně vstupních, které jsou řešeny atypicky na míru a opatřeny elektromechanickými a panikovými prvky.

Díky naší zkušenosti a expertnímu zvládnutí jednotlivých procesů výroby, jsme schopni uspokojit poptávku i pro takto velký projekt.

Architekt
HEXAPLAN International
Generální dodavatel
ProInterier, s.r.o
Dokončení
2021

PROJEKT V ČÍSLECH

546

Hotelových pokojů

1 786

Dodaných dveří

42 dB

Akustická hodnota vstupních dveří

bottom of page