top of page

NEUGRAF - Nová Grafická

Velkorysý prostor k životu obklopený zelení. Bydlení světového formátu v srdci Smíchova nabízí unikátní projekt Neugraf.

Stali jsme se realizačními partnery pro exkluzivní projekt společností CRESTYL a UBM. Také nás velice těší, že jsme dokázali splnit vysoké nároky světoznámé architektonické kanceláře Bogle Architektu a naše dveře mohly podtrhnout nádech luxusu a elegance tohoto jedinečnému projektu. Naším úkolem bylo dodat jak vstupní dveře do budovy, tak i interiérové dveře v jednotlivých bytech. Požadavkem bylo samozřejmě vysoký standard provedení, a tak jsme realizovali lakovaný bezfalcový design. Právě bezfalcová konstrukce vás na první pohled zaujme čistotou provedení, která prostoru dodá moderní minimalistický vzhled. Ten jsme pak doplnili černým kováním od M&T vytvářející sofistikovaný kontrast. Tedy vysoké požadavky na design hrály v tomto projektu významnou roli. Industriální minulost této budovy si totiž žádala zachování určité syrové elegance. A tato vnitřní dynamika se projevila i ve finálním vzhledu dveří. Výsledkem bylo spojení luxusu, moderního designu a historického kontextu, které dalo vzniknout tomuto jedinečnému a exkluzivnímu projektu.

Spojili jsme inspiraci historií s požadavky sofistikovaného moderního bydlení. A tak jsme pomohli vytvořit jedinečné místo pro život.

Architekt
Bogle Architects
Generální dodavatel
Porr, a.s.
Dokončení
2022

PROJEKT V ČÍSLECH

172

Počet bytů

1 008

Počet dveří

38 dB

Akustická hodnota vstupních dveří

bottom of page