top of page

UK FHS MENZA

Projekt nové fakulty UK je skvělým příkladem, že moderní design a vysoké technické požadavky mohou jít ruku v ruce. I díky tomu se objekt pyšní jedním z nejvyšších tuzemských ocenění, Grand Prix Architektů.

Projekt rekonstrukce staré menzy na novou fakultu UK dokonale otestoval naše technické i montážní postupy. Byl to jedinečný projekt a nás nesmírně těší, že ho můžeme zařadit do našeho portfolia. Měli jsme na starost dodání vice jak 150 dveří v protipožárním a protihlukovém provedení, které bylo potřeba zakomponovat do dřevěného obkladu, nebo zhotovit ve skrytém provedení. Díky právě slícování dveří a obkladů, dveře opticky splynou se stěnou a prostor získá opravdu kompatní a minimalistický vzhled. Celý projekt byl promyšlen do posledního detailu a vyžadoval opravdu úzkou spolupráci s architekty už v projektové fázi. Naší prioritou je vždy přesnost v detailu, kterou tento projekt dokonale otestoval. Kromě koordinace s dodavateli obkladu a samotnou montáží jsme v rámci realizace vybavili dveře i eletromechanickými systémy s únikovým řešením.

Vždy při realizaci projektu dbáme na vysokou přesnost, díky které je i ten nejvelkorysejší design plně funkční. A zde jsme opravdu mohli dokázat, co umíme.

Architekt
KUBA & PILAŘ architekti, s.r.o
Generální dodavatel
Konsit, a.s.
Dokončení
2020

PROJEKT V ČÍSLECH

171

Dveří v obkladu

100

Elektromechanických zámků

32

Variant dveří

bottom of page