top of page

ICON PARK

Kladno, Česko

V REALIZACI

Kladno díky své strategické poloze nabízí zajímavé možnosti bydlení. Jste stále v příjemné dojezdové vzdálenosti od Prahy, ale na dosah ruky máte i krásy chráněné krajinné oblasti Kokořínska. Ideální bydlení pro mladé rodiny s dětmi, to je moderní komplex ICON Park, který poskytuje mateřskou školku, kavárnu, obchod i hřiště s venkovní posilovnou.

Kladno Dubí, kde se realizuje nové rezidenční bydlení ICON Park, nabízí 230 bytů podle nejnovějších designových trendů. Velká okna a důmyslně řešený prostor skvěle doplnily naše vstupní a interiérové dveře. Ty jsme dodaly ve standardním lakovaném provedení v bílém odstínu. To nejen interiér opticky zvětší, ale dodá mu i nadčasovou eleganci, která se skvěle kombinuje s individuálním vkusem budoucích obyvatelů i momentálními trendy. A dále jsou dveře opatřeny obložkovou zárubní ve falcové variantě a s nerezovým kováním. Abychom ještě více podtrhli světlost bytů, dodali jsme všechny dveře do obývacího pokoje s maximálním prosklením. Kování jsme pak s ohledem na funkčnost zvolili v nerezovém provedení.

Chápeme, že zařizování domova je velice individuální věc a jsme ochotní vyjít maximálně vstříc vašim představám. Proto nás neváhejte kontaktovat, pokud se vaše představy liší od nabízeného standardu. My jsme tu od toho, abychom vám pomohli vytvořit domov podle vašeho vkusu. Z naší zkušenosti je nejlepší, když si sjednáte schůzku v našem showroomu, kde společně probereme vaše představy. Abychom na vás měli dostatek času, prosíme o dohodnutí si schůzky předem. Taktéž doporučujeme si předem projít užitečné informace, abyste měli přehled o tom, na co se vás budeme ptát.

Katalog standardu

Sjednat schůzku

image.png

UŽITEČNÉ INFORMACE:

  • Zvažte, zda budete upravovat dispozici, 

  • Pokud změníte otevíravé dveře na posuvné, dostanete z Vašeho prostoru maximum

  • Promyslete, v jakém dekoru budou podlahy. Jedná se o velkou plochu, která udává barevný tón vašeho domova

bottom of page